Strona startowa

Wiadomości - Kultura, rozrywka

Koreański zespół ENHYPEN nakręcił teledysk w Krzyżtoporze. Clip przekroczył 20 milionów wyświetleń

Dodał: Marta Data: 2023-05-27 10:44:05 (czytane: 4955)

Zamek Krzyżtopór, położony w Ujeździe, przyciąga uwagę milionów osób na całym świecie dzięki koreańskiemu zespołowi muzycznemu ENHYPEN. Zespół nagrał teledysk do swojej piosenki na terenie zamku, co mamy nadzieję, przyczyni się do wzrostu zainteresowania tym historycznym miejscem.

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing
www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-ZdrójZamek Krzyżtopór, wzniesiony w XVII wieku, jest bez wątpienia ważnym zabytkiem architektury renesansowej w świętkrzyskim. Jego niezwykła historia i malownicze położenie przyciągają rocznie tysiące turystów. Jednak ostatnio popularność zamku sięgnęła nowych, globalnych rozmiarów dzięki ENHYPEN, zespołowi z Korei Południowej.

 Zobacz

Klip, który został opublikowany na platformach streamingowych, zdobył ogromną popularność, przyciągając miliony widzów z całego świata. Reakcja na teledysk jest ogromna. Liczba wyświetleń na Youtube przekroczyła już liczbę 20 milionów.

Elżbieta Charymska, dyrektor Zamku Krzyżtopór w Ujeździe, ujawnia, że teledysk do utworu o tytule "Bite Me" został nagrany 5 kwietnia. Proces produkcji odbył się w ciągu jednego dnia. Zespół filmowy skorzystał głównie z dziedzińca i ogrodów zamkowych. Wszystko odbyło się w ścisłej tajemnicy, zgodnie z umową podpisaną między producentami teledysku a administracją zamku. Charymska wyjaśnia, że nie mogli oni ujawniać informacji ani robić zdjęć, zgodnie z zobowiązaniami wynikającymi z umowy.

Zobacz

ENHYPEN, składający się z siedmiu członków, to jedna z najbardziej obiecujących grup k-popowych. Ich teledyski są znane ze spektakularnej estetyki i oryginalnych lokalizacji. Zamek Krzyżtopór idealnie wpisał się w ich wizję artystyczną, dostarczając imponującego tła do ich muzycznej opowieści.

Zdjęcia ruin zamku, które zostały wykorzystane w teledysku, zaprezentowały jego unikalną architekturę i urok. Dzięki temu widzowie z całego świata mogli zobaczyć i poznać to historyczne miejsce, które często pozostaje nieodkryte dla międzynarodowej turystyki.

Mamy nadzieję, że wpłynie to na wzrost zainteresowania tą atrakcją turystyczną i przyczyni się do zwiększenia ruchu turystycznego w Ujeździe.

Zapraszamy do Krzyżtoporu!

/red/

Reklama.

Tagi: Krzyżtopór   śwętokrzyskie    

Zobacz także

14. Zjazd Postaci Bajkowych

Dodane: 2023-09-15 16:06 - Komentarze  (0)  czytane (2388)

TAGI:Komentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 44.197.111.121

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Sanatorium mi?o?ci - spotkanie z uczestnikami programu

Sanatorium Mi?o?ci w Busku-Zdroju - konferencja prasowa

StudniĂłwka 2023 ZespĂł? SzkĂł? Ponadpodstawowych im. M. Kopernika w Busku-Zdroju - cz??? oficjalna

Konferencja prasowa w Muzeum Regionalnym w Pi?czowie

StudniĂłwka 2023 ZespĂł? SzkĂł? Techniczno-Informatycznych w Busku-Zdroju - zabawa cz.2

StudniĂłwka 2023 ZespĂł? SzkĂł? Techniczno-Informatycznych w Busku-Zdroju - zabawa cz.1

Konkursy

Uwaga konkurs! Wygraj bilet na występ Kabaretu K2 w Busku-Zdroju!
Uwaga konkurs! Wygraj podwójne zaproszenie na spektakl: Lista męskich życzeń
Konkurs rozstrzygnięty! Sprawdź wyniki ! Zapraszamy na występ Kabaretu Smile!!!
Konkurs rozstrzygnięty! Sprawdź wyniki!!! Zaprszamy na koncert DON VASYL I CYGAŃSKIE GWIAZDY!
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Szalone Nożyczki w Busku-Zdroju
Konkurs zakończony: Do wygrania vouchery do Salonu wirtualnej rzeczywistości w Busku-Zdroju!
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na R-STUNTS w Jędrzejowie
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Kabaret Pod Wyrwigroszem w Kazimierzy Wielkiej
więcej

Kultura, rozrywka

14. Zjazd Postaci Bajkowych

Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie serdecznie zaprasza wszystkich miłośników bajek i baśni na niezapomniany 14. Zjazd Postaci Bajkowych, który odbędzie się już 1  października! więcej»

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

84 lata temu wojska niemieckie zaatakowały RP – początek II wojny światowej

84 lata temu, 1 września 1939 r., wojska niemieckie bez wypowiedzenia wojny przekroczyły o świcie na całej niemal długości granice...