Strona startowa

Wiadomości - Sport

Mistrzostwa Polski UKS 2017

Dodał: Milena Data: 2017-10-16 10:04:51 (czytane: 5094)

Pod koniec września rozegrane zostały Mistrzostwa Polski UKS 2017, w których wziął udział klub bilardowy UKS Miłek Wiślica.

M-Copy - Automatyka Biurowa - tonery, tusze, drukarki
www.m-copy.pl/,tonery,tusze,drukarki,naprawa,kserokopiarki,serwis, toner,tusz,regeneracja,papier,xero,ksero,kopiarki,kopiarek, drukarek,kserokopiarek,zamienniki,drukowanie,materiały, eksploatacyjne,pollux,polspeed.

ul. Szaniecka 2. 28-100, Busko-Zdrój

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing
www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Ponidzie reprezentował klub bilardowy UKS Miłek Wiślica w składzie: Patrycja Siemieniec, Gabriela Siemieniec, Wiktoria Kasperczyk, Dominika Pawełczyk, Hubert Sagan, Dawid Kuźniakowski, Wojciech Dynia, Szymon Ignacak, Charczuk Patryk i Oliwier Guziak. Po trzydniowych zmaganiach do strefy pucharowej awansowało czterech zawodników z Miłka: Hubert Sagan, Szymon Ignacak, Charczuk Patryk i Oliwier Guziak.

W drugim dniu zmagań indywidualnych Hubert Sagan zakończył zawody w grupie junior młodszy na dziewiątym miejscu. Takie samo miejsce zajął Oliwier Guziak w kategorii młodzik. Patryk Charczuk zajął V miejsce. Szymek Ignacak po pełnych emocji pojedynkach wywalczył brązowy medal w kategorii młodzik. Jest trzecim zawodnikiem klubu Miłek, który zdobył medal w tak prestiżowych zawodach jak Mistrzostwach Polski UKS-ów.

Zawodnicy rodzice i zarząd klubu składają podziękowania dla Rady Gminy i Wójta Gminy Wiślica pana Stanisława Krzaka za umożliwienie wyjazdu.

Dodane: 2024-04-24 15:53 - Komentarze  (0)  czytane (304)