Strona startowa

Wiadomości - Sport

MKS wygrywa na inaugurację ligi! (video)

Dodał: admin Data: 2019-08-14 12:06:01 (czytane: 6117)

Inauguracja sezonu udana, 3 punkty przyjechały do Buska. Wiedziałem, że to będzie trudne spotkanie, zawsze z beniaminkiem na początku sezonu gra się bardzo ciężko - mówił trener Tomasz Kiciński po zakończeniu meczu

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing
www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

M-Copy - Automatyka Biurowa - tonery, tusze, drukarki
www.m-copy.pl/,tonery,tusze,drukarki,naprawa,kserokopiarki,serwis, toner,tusz,regeneracja,papier,xero,ksero,kopiarki,kopiarek, drukarek,kserokopiarek,zamienniki,drukowanie,materiały, eksploatacyjne,pollux,polspeed.

ul. Szaniecka 2. 28-100, Busko-Zdrój

Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga buskiego zespołu, 1- 0 do przerwy po pięknym strzale Łukasz Miki, mimo to w pierwszej połowie 100 % sytuacje mieli między innymi Adam Zawierucha, Damian Pietras, Michał Zawadzki, Artur Karasek, Janek Kowalski. Gospodarze wyszli jeden raz z groźną kontrą i zdobyli bramkę, na nasze szczęście po spalonym, która została nie uznana.

Od początku drugiej połowy Orlicz z determinacją naciskał i kilkakrotnie zagrozili bramce buskiej drużyny, jednak bramkarz Tomasz Szcześniak, wielokrotnie świetnie radził sobie z trudnymi interwencjami. Piłkarze MKS-u po przejęciu piłki konsekwentnie groźnie atakowali, czego efektem była  w końcówce  meczu, świetna indywidualna akcja z prawej strony Mateusz Jańca , dogranie w pole bramkowe i wykończenie Michała Zawadzkiego - tak na podsumowanie całego dobrego meczu.

Nie było łatwo, ale dobre rozpoczęcie sezonu 2019/2020 na trudnym terenie.