Strona startowa

Wiadomości - Kultura, rozrywka

Moc Św. Mikołaja!

Dodał: Milena Data: 2017-12-18 09:39:48 (czytane: 1694)

W tym roku Św. Mikołaj do Solca – Zdroju zawitał kilkukrotnie. Na pierwsze spotkanie z dziećmi przybył już 2 grudnia do Gminnego Centrum Kultury gdzie odbywała się wspaniała mroźna zabawa z postaciami z bajki Kraina Lodu.

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing
www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-ZdrójDzieci robiły piękne, kolorowe lodowe kryształy, ozdoby na choinkę, śpiewały i tańczyły. W trakcie zabawy przyjechał saniami sam Św. Mikołaj i wręczył wszystkim dzieciom wymarzone prezenty.

mikolaj_solec.jpg

mikolaj_solec1.jpg

6 grudnia w samo swoje święto Mikołaj odwiedził mieszkańców Solca – Zdroju. Spacerował ulicami miejscowości wraz ze swoją śnieżynką i częstował wszystkich napotkanych cukierkami. To spotkanie z Mikołajem wywołało wiele uśmiechów u mieszkańców i kuracjuszy.

Wydawać by się mogło, że w naszej gminie Mikołaj już spotkał się z każdym. A tu okazuje się, że znów zawitał do Solca 10 grudnia aby wziąć udział w dwóch wydarzeniach. W tym dniu nad Zalewem Rekreacyjnym odbywał się II Bieg Mikołajowy. Kiedy organizatorzy zobaczyli tego wspaniałego gościa bardzo się ucieszyli, a Św. Mikołaj powiedział „ Jak mogłoby mnie zabraknąć na tej imprezie, muszę przecież wszystkim biegaczom dać prezenty za ich trud”. I tak się właśnie stało blisko 70 uczestników biegu otrzymało od Św. Mikołaja upominki.

Tego samego dnia tuż po biegu Św. Mikołaj przypędził do Gminnego Centrum Kultury bo dowiedział się, że ma tam miejsce piękne wydarzenie. Dzieci i młodzież z kółka teatralnego działającego przy Gminnym Centrum Kultury  wspólnie z Panią Bożeną Nowak  przygotowały przedstawienie dla  osób niepełnosprawnych. Po przedstawieniu odbyła się wspólna, integracyjna zabawa. Mikołaj przybył na to spotkanie i znów wręczył prezenty!
 
mikolaj_solec2.jpg

mikolaj_solec3.jpg
 
Podczas jednego ze spotkań zapytano: „skąd Św. Mikołaj wiedział, że  w Solcu –Zdroju jest tylu dobrych ludzi?”.  A on na to odpowiedział: „Mikołaj obserwuje świat z góry i wie do kogo dotrzeć z prezentami!”.

Do zobaczenia Św. Mikołaju w przyszłym roku!

Reklama.

Zobacz także

10 - TYSIĘCZNY TERYTORIALS

Dodane: 2018-05-21 14:14 - Komentarze  (4)  czytane (1056)

TAGI: 10 - TYSIĘCZNY TERYTORIALS, TERYTORIALSKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.92.173.9

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

Otwarcie boisk sportowych w Busku-Zdroju

Powiatowy Przegląd Kapel Biesiadnych i Weselnych Szaniec 2018

III Świętokrzyskie Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego

155. rocznica Bitwy pod Grochowiskami

Wizyta polityków Platformy Obywatelskiej w Busku-Zdroju

Most na Wiśle połączy Świętokrzyskie z Małopolskim

Konkursy

Konkurs zakończony: Onyx Club - Pub & Restaurant
Konkurs zakończony: Koncert Michała Szpaka w Kielcach
Konkurs zakończony: Do wygrania zaproszenia na spektakl Ostra jazda
Konkurs zakończony: Słodka Uczta dla Dwojga w Lodziarni Dolce Vita
Konkurs zakończony: Koncert zespołu Poparzeni Kawą Trzy
Konkurs zakończony: Koncert Tribute to Jantar w Kielcach
Konkurs zakończony: Koncert Raz Dwa Trzy Młynarski w Kielcach
Konkurs zakończony: Cyrk Safari w Pińczowie i Busku-Zdroju
więcej

Kultura, rozrywka

Powiatowe Obchody 'Dnia Strażaka 2018'

Kierownictwo, Strażacy oraz Pracownicy Cywilni KP PSP w Busku-Zdroju zapraszają mieszkańców powiatu buskiego na Powiatowe Obchody "Dnia Strażaka 2018", które odbędą się w dniu 25 maja 2018 roku o godzinie 13.00 w siedzibie KP PSP w Busku-Zdroju, ul. Waryńskiego 29A. więcej»

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

To jest miejsce na Twoją promocję

2016-06-30 - 2029-06-30

Pakiet żywieniowy od 30 zł w Restauracji Pod Świerkiem

2017-11-15 - 2019-06-30

Przeczytaj kolejną wiadomość:

XV Rajd Pojazdów Zabytkowych Szlakiem Republiki Partyzanckiej

Automobilklub Kielecki Koło w Kazimierzy Wielkiej i Starostwo Powiatowe w Kazimierzy Wielkiej zapraszają w dniu 19 i 20 maja na XV Rajd...