Strona startowa

Terminarz IV ligi świętokrzyskiej piłki nożnej

Data:23 09 2018
Miejsce: Województwo Świętokrzyskie


Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem IV ligi świętokrzyskiej piki nożnej.

2018-09-23 - ŁYSICA Bodzentyn - NEPTUN Końskie - 15:00
2018-09-23 - ALIT Ożarów - MKS ZDRÓJ Busko-Zdrój - 15:00
2018-09-23 - KORONA II Kielce - WIERNA Małogoszcz - 11:00
2018-09-23 - GKS Nowiny - ŁKS Łagów - 15:00
2018-09-23 - LUBRZANKA Kajetanów - UNIA Sędziszów - 15:00
2018-09-23 - HETMAN Włoszczowa - NAPRZÓD Jędrzejów - 15:00
2018-09-23 - KLIMONTOWIANKA Klimontów - POGOŃ Staszów - 15:00
2018-09-23 - NIDA Pińczów - GRANAT Skarżysko - Kamienna - 15:00
2018-09-23 - PARTYZANT Radoszyce - KAMIENNA Brody - 15:00

2018-09-30 - PARTYZANT Radoszyce - NIDA Pińczów - 15:00
2018-09-30 - GRANAT Skarżysko - Kamienna - KLIMONTOWIANKA Klimontów - 15:00
2018-09-30 - POGOŃ Staszów - HETMAN Włoszczowa - 15:00
2018-09-30 - NAPRZÓD Jędrzejów - LUBRZANKA Kajetanów - 15:00
2018-09-30 - UNIA Sędziszów - GKS Nowiny - 15:00
2018-09-30 - ŁKS Łagów - KORONA II Kielce - 15:00
2018-09-30 - WIERNA Małogoszcz - ALIT Ożarów - 15:00
2018-09-30 - MKS ZDRÓJ Busko-Zdrój - ŁYSICA Bodzentyn - 15:00
2018-09-29 - KAMIENNA Brody - NEPTUN Końskie - 15:00

2018-10-07 - NEPTUN Końskie - MKS ZDRÓJ Busko-Zdrój - 15:00
2018-10-07 - ŁYSICA Bodzentyn - WIERNA Małogoszcz - 15:00
2018-10-07 - KORONA II Kielce - UNIA Sędziszów - 11:00
2018-10-07 - LUBRZANKA Kajetanów - POGOŃ Staszów - 15:00
2018-10-07 - HETMAN Włoszczowa - GRANAT Skarżysko - Kamienna - 15:00
2018-10-07 - KLIMONTOWIANKA Klimontów - PARTYZANT Radoszyce - 15:00
2018-10-07 - NIDA Pińczów - KAMIENNA Brody - 15:00
2018-10-06 - ALIT Ożarów - ŁKS Łagów - 15:00
2018-10-06 - GKS Nowiny - NAPRZÓD Jędrzejów - 11:00

2018-10-14 - NIDA Pińczów - KLIMONTOWIANKA Klimontów - 15:00
2018-10-14 - PARTYZANT Radoszyce - KAMIENNA Brody - 15:00
2018-10-14 - GRANAT Skarżysko - Kamienna - LUBRZANKA Kajetanów - 15:00
2018-10-14 - POGOŃ Staszów - GKS Nowiny - 15:00
2018-10-14 - NAPRZÓD Jędrzejów - KORONA II Kielce - 15:00
2018-10-14 - UNIA Sędziszów - ALIT Ożarów - 15:00
2018-10-14 - ŁKS Łagów - ŁYSICA Bodzentyn - 15:00
2018-10-14 - WIERNA Małogoszcz - NEPTUN Końskie - 15:00
2018-10-13 - KAMIENNA Brody - MKS ZDRÓJ Busko-Zdrój - 15:00

2018-10-21 - MKS ZDRÓJ Busko-Zdrój - WIERNA Małogoszcz - 14:00
2018-10-21 - NEPTUN Końskie - ŁKS Łagów - 14:00
2018-10-21 - ŁYSICA Bodzentyn - UNIA Sędziszów - 14:00
2018-10-21 - KORONA II Kielce - POGOŃ Staszów - 11:00
2018-10-21 - LUBRZANKA Kajetanów - PARTYZANT Radoszyce - 14:00
2018-10-21 - HETMAN Włoszczowa - NIDA Pińczów - 14:00
2018-10-21 - KLIMONTOWIANKA Klimontów - KAMIENNA Brody - 14:00
2018-10-20 - ALIT Ożarów - NAPRZÓD Jędrzejów - 14:00
2018-10-20 - GKS Nowiny - GRANAT Skarżysko - Kamienna - 14:00

2018-10-28 - KLIMONTOWIANKA Klimontów - HETMAN Włoszczowa - 14:00
2018-10-28 - NIDA Pińczów - LUBRZANKA Kajetanów - 14:00
2018-10-28 - PARTYZANT Radoszyce - GKS Nowiny - 14:00
2018-10-28 - GRANAT Skarżysko - Kamienna - KORONA II Kielce - 14:00
2018-10-28 - POGOŃ Staszów - ALIT Ożarów - 14:00
2018-10-28 - NAPRZÓD Jędrzejów - ŁYSICA Bodzentyn - 14:00
2018-10-28 - UNIA Sędziszów - NEPTUN Końskie - 14:00
2018-10-28 - ŁKS Łagów - MKS ZDRÓJ Busko-Zdrój - 14:00
2018-10-27 - KAMIENNA Brody - WIERNA Małogoszcz - 14:00

2018-11-04 - WIERNA Małogoszcz - ŁKS Łagów - 13:00
2018-11-04 - MKS ZDRÓJ Busko-Zdrój - UNIA Sędziszów - 13:00
2018-11-04 - NEPTUN Końskie - NAPRZÓD Jędrzejów - 13:00
2018-11-04 - ŁYSICA Bodzentyn - POGOŃ Staszów - 13:00
2018-11-04 - KORONA II Kielce - PARTYZANT Radoszyce - 11:00
2018-11-04 - LUBRZANKA Kajetanów - KLIMONTOWIANKA Klimontów - 13:00
2018-11-04 - HETMAN Włoszczowa - KAMIENNA Brody - 13:00
2018-11-03 - ALIT Ożarów - GRANAT Skarżysko - Kamienna - 13:00
2018-11-03 - GKS Nowiny - NIDA Pińczów - 13:00

2018-11-11 - HETMAN Włoszczowa - LUBRZANKA Kajetanów - 13:00
2018-11-11 - KLIMONTOWIANKA Klimontów - GKS Nowiny - 13:00
2018-11-11 - NIDA Pińczów - KORONA II Kielce - 13:00
2018-11-11 - PARTYZANT Radoszyce - ALIT Ożarów - 13:00
2018-11-11 - GRANAT Skarżysko - Kamienna - ŁYSICA Bodzentyn - 13:00
2018-11-11 - POGOŃ Staszów - NEPTUN Końskie - 13:00
2018-11-11 - NAPRZÓD Jędrzejów - MKS ZDRÓJ Busko-Zdrój - 13:00
2018-11-11 - UNIA Sędziszów - WIERNA Małogoszcz - 13:00
2018-11-10 - KAMIENNA Brody - ŁKS Łagów - 13:00

2018-11-18 - ŁKS Łagów - UNIA Sędziszów - 13:00
2018-11-18 - WIERNA Małogoszcz - NAPRZÓD Jędrzejów - 13:00
2018-11-18 - MKS ZDRÓJ Busko-Zdrój - POGOŃ Staszów - 13:00
2018-11-18 - NEPTUN Końskie - GRANAT Skarżysko - Kamienna - 13:00
2018-11-18 - ŁYSICA Bodzentyn - PARTYZANT Radoszyce - 13:00
2018-11-18 - KORONA II Kielce - KLIMONTOWIANKA Klimontów - 11:00
2018-11-18 - LUBRZANKA Kajetanów - KAMIENNA Brody - 13:00
2018-11-17 - ALIT Ożarów - NIDA Pińczów - 13:00
2018-11-17 - GKS Nowiny - HETMAN Włoszczowa - 13:00


Imprezy

2018-09-23 - 2018-11-18

Terminarz IV ligi świętokrzyskiej piłki nożnej

Konkursy

Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na seans Planeta Singli 2
KONKURS: Do wygrania podwójne zaproszenia na komedię Andropauza 3 w Busku-Zdroju
Konkurs zakończony: Koncert Beaty Kozidrak & Bajm
Konkurs zakończony: Onyx Club - Pub & Restaurant
Konkurs zakończony: Koncert Michała Szpaka w Kielcach
Konkurs zakończony: Do wygrania zaproszenia na spektakl Ostra jazda
Konkurs zakończony: Słodka Uczta dla Dwojga w Lodziarni Dolce Vita
Konkurs zakończony: Koncert zespołu Poparzeni Kawą Trzy