Strona startowa

Wiadomości - Kultura, rozrywka

Zaproszenie na Wystawę 'Recycling Koloru' - Jubileusz 40-lecia Twórczości Tamary Maj

Dodał: Marta Data: 2023-07-31 12:36:40 (czytane: 6220)

Związek Polskich Artystów Plastyków Okręg Kielecki serdecznie zaprasza miłośników sztuki na wernisaż wystawy "Recycling Koloru" autorstwa utalentowanej artystki Tamary Maj. Wydarzenie odbędzie się 3 sierpnia o godzinie 18:00 w Galerii ZPAP Okręg Kielecki, mieszczącej się przy ulicy Sienkiewicza 29, na Placu Artystów.

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing
www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

M-Copy - Automatyka Biurowa - tonery, tusze, drukarki
www.m-copy.pl/,tonery,tusze,drukarki,naprawa,kserokopiarki,serwis, toner,tusz,regeneracja,papier,xero,ksero,kopiarki,kopiarek, drukarek,kserokopiarek,zamienniki,drukowanie,materiały, eksploatacyjne,pollux,polspeed.

ul. Szaniecka 2. 28-100, Busko-ZdrójTa niezwykła wystawa została zorganizowana w ramach świętowania 40-lecia twórczej działalności artystki Tamary Maj. To doskonała okazja, aby zgłębić i docenić jej unikalny talent oraz artystyczne zaangażowanie.

Zobacz

Tamara Maj, która na co dzień mieszka w Busku-Zdroju, przez prawie trzy dekady związała swoje życie z Galerią Zielona - filią Biura Wystaw Artystycznych w Kielcach. Jej prace skupiają się na malarstwie i tkaninie artystycznej. Artystka aktywnie działa w środowisku artystycznym, będąc członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków oraz Polskiego Stowarzyszenia Edukacji Plastycznej Delegatura w Kielcach.

To już 78 wystawa indywidualna, na której Tamara Maj dzieli się swoim wyjątkowym wizjonerskim spojrzeniem na sztukę. Jej prace zdobiły galerie m.in. w Busku-Zdroju, Kielcach, Jędrzejowie, Miechowie, Olkuszu, Puławach, Radomiu, Sandomierzu, Tarnobrzegu, Tarnowie, Toruniu, Warszawie i Wrocławiu. Wzięła także udział w ponad 360 wystawach konkursowych, zbiorowych i poplenerowych zarówno w kraju, jak i za granicą, w takich krajach jak USA, Włochy, Belgia, Irlandia, Norwegia, Krym, Węgry, Czechy i Słowacja.

Jej imponująca kariera jest wypełniona nagrodami i wyróżnieniami, które potwierdzają wyjątkowość jej talentu. Tamara Maj zdobyła nagrody m.in. w Interdyscyplinarnym Konkursie Plastycznym Przedwiośnie organizowanym przez BWA Kielce, na 9. Międzynarodowym Biennale Artystycznej Tkaniny Lnianej w BWA Krosno, na Przeglądzie Sztuki Współczesnej Nowa Awangarda w Galerii Szyb Wilson Katowice, a także otrzymała wyróżnienie w Konkursie Plastycznym Kolaż-Asamblaż w BWA Olkusz.

Wernisaż wystawy "Recycling Koloru" odbędzie się 3 sierpnia o godzinie 18:00 w Galerii ZPAP Okręg Kielecki, a sama wystawa będzie trwała od 3 do 16 sierpnia 2023 roku. Kuratorem tej niezwykłej ekspozycji jest Bogdan Ptak.

Warto przyjść i zanurzyć się w barwnym świecie twórczości Tamary Maj, której prace znajdują się w prestiżowych zbiorach państwowych, takich jak BWA Kielce, BWA Olkusz, BWA Rzeszów, Muzeum Rzemiosła Krosno, Centrum Wikliniarstwa Rudnik n/Sanem, Muzeum Sztuki Współczesnej w Gdańsku, a także w licznych zbiorach prywatnych w Polsce i za granicą.


źródło: Związek Polskich Artystów Plastyków Okręg Kielecki.

Reklama.

Tagi: Tamara Maj   wystawa w Kielcach   ZPAP Kielce  

Zobacz także

Składanie wniosków o wyprawkę szkolną w ramach programu 'Dobry Start' do 30 Listopada

Dodane: 2023-11-30 08:52 - Komentarze  (0)  czytane (5474)

TAGI: dobry start, 300+, wyprawka dla uczniaKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 44.197.101.251

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja


Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'realnet_ponidzietv'@'195.78.67.139' (using password: YES) in /home/realnet/domains/wloszczowa24.pl/public_html/config/tv_config.php on line 10
Unable to connect to database