Strona startowa

Strona główna > Katalog Firm > Produkcja, Handel > Sprzęt biurowy i wyposażenie biura

m_copy_logo_2.jpg
 

Tonery i tusze

M-Copy zajmujemy się przed wszystkim sprzedażą oryginalnych i zamiennych materiałów eksploatacyjnych do drukarek i kserokopiarek.
W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór tuszy i tonerów własnej marki M-Copy oraz wiodących producentów takich jak: Brother, Canon, HP, Xerox, Samsung, Oki, Sharp, Kyocera, Konica Minolta i wiele innych.
Nasze produkty charakteryzują się niezawodnością oraz wysoką jakością co potwierdzają wszystkie niezbędne certyfikaty.

Serwis urządzeń drukujących

M-Copy to także profesjonalny serwis zajmujący się naprawą, konserwacją oraz okresowymi przeglądami drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, kopiarkek, oraz ploterów. Realizujemy naprawy na terenie całego województwa świętokrzyskiego, odbierając sprzęt m.in: z  Buska-Zdroju, Chmielnika, Jędrzejowa, Koszyc, Kielc, Mielca, Miechowa, Morawicy, Pacanowa, Pińczowa, Połańca, Staszowa, Stopnicy, Szczucina, Kazimierzy Wielkiej, Wiślicy oraz Krakowa.  

Papiery i folie

Oprócz tuszy i tonerów oferujemy duży wybór folii i papierów w tym między innymi: papier ksero o różnej kolorystyce, gramaturze i formacie, składankę komputerową, papier do ploterów, rolki do kas fiskalnych.
Realizujemy paletowe dostawy papieru.  

Sprzedaż i wynajem urządzenia nowych i poleasingowych

W M-Copy zajmujemy się także sprzedażą oraz długoterminowym wynajmem  drukarek, kserokopiarek, oraz urządzeń wielofukncyjnych, dobranych indywidualnie do potrzeb klienta. W celu uzyskania oferty, skontaktuj się z Naszym działem handlowym.

Części zamienne

Nasza hurtownia oferuje również szeroki wybór części zamiennych do drukarek, ploterów i kserokopiarek w tym m.in: separatory, rolki poboru papieru, wałki grzejne, wałki dociskowe, enkodery, fusery, głowicę i wiele innych.

Odbiór i skup pustych kaset

Jeśli posiadasz pełny, niewykorzystany toner lub tusz, z którym nie wiesz co zrobić, skontaktuj się z Naszym działem handlowym, a chętnie go od ciebie odkupimy. Oferujemy również odbiór i utylizację zużytych tonerów i tuszy zarówno od osób prywatnych, jak i od firm.

m_copy_firma.jpg

M-Copy Automatyka Biurowa
ul. Szaniecka 2
28-100 Busko-Zdrój

KONTAKT
tel: +48 41 240 68 02
email: kontakt@m-copy.pl

www.m-copy.pl
www.tanitoner.com.plFormularz kontaktowy... już wkrótce

Odslon: 123115Data ostatniej weryfikacji: 2021-11-15

Kategorie