Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Ruszyła 'Szlachetna Paczka 2023 - Razem Stać Nas na Dobro'

Dodał: Marta Data: 2023-11-18 11:11:06 (czytane: 1455)

W sobotę, 18 listopada o godzinie 8:00, rozpoczęła się 23. edycja Szlachetnej Paczki, inicjatywy mającej na celu pomaganie tym, którzy najbardziej potrzebują. Pod hasłem "Razem Stać Nas na Dobro", program udostępnił Bazę Rodzin, które oczekują na wsparcie.

M-Copy - Automatyka Biurowa - tonery, tusze, drukarki
www.m-copy.pl/,tonery,tusze,drukarki,naprawa,kserokopiarki,serwis, toner,tusz,regeneracja,papier,xero,ksero,kopiarki,kopiarek, drukarek,kserokopiarek,zamienniki,drukowanie,materiały, eksploatacyjne,pollux,polspeed.

ul. Szaniecka 2. 28-100, Busko-ZdrójDziałając wspólnie, nawet niewielkim wysiłkiem, możemy odmienić życie najbardziej potrzebujących.

Joanna Sadzik, Prezeska Stowarzyszenia WIOSNA, które organizuje Szlachetną Paczkę, podkreśla, że to działanie zmienia świat na lepsze, wpływając na życie jednej rodziny lub nawet jednej osoby. Pomoc może przybrać różne formy – od znaczących zmian po drobne ułatwienia, ale zawsze niesie ze sobą radość jednoczenia się w pomaganiu.

 Zobacz

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w tej niezwykłej inicjatywie, która jest prawdziwym świadectwem solidarności i wspólnoty. Poprzez wybór rodziny do pomocy na www.szlachetnapaczka.pl, każdy może stać się uczestnikiem tej szlachetnej misji.

Szlachetna Paczka to nie tylko indywidualne wsparcie, ale także możliwość tworzenia paczek jako grupa. W zeszłym roku wsparcie dla jednej rodziny organizowało średnio 31 darczyńców. Kompletowanie Paczek staje się więc zadaniem wielu, a efekt to nie tylko wsparcie materialne, ale również wartości dodatkowe. Przygotowywanie paczek w szkole czy w pracy to także lekcja empatii i solidarności dla młodego pokolenia oraz sprawdzony pomysł na integrację w miejscu pracy.

Wszystkich chętnych do udziału w Szlachetnej Paczce zachęcamy do odwiedzenia strony www.szlachetnapaczka.pl. Tam znajdziecie także pomocne materiały do organizacji paczek w grupach, jak również informacje o akcji #PaczkujeMY, mającej na celu skupienie ludzi wokół wspólnego dobrego celu.

Razem możemy odmienić życie tych, którzy mają najmniej. Szlachetna Paczka to nie tylko pomoc materialna, ale także akt solidarności i wsparcie emocjonalne. Każdy, niezależnie od statusu może stać się bohaterem czyjejś historii. Zapraszamy do udziału na www.szlachetnapaczka.pl i tworzenia razem dobra dla tych, którzy go najbardziej potrzebują.

/Szlachetna Paczka/

Reklama.

Tagi: Szlachetna Paczka   23 edycja    

Zobacz także

Warunki drogowe w regionie: Trasy krajowe przejezdne, lokalnie śnieg i błoto pośniegowe

Dodane: 2023-12-03 09:59 - Komentarze  (6)  czytane (1238)

TAGI: zima, opady śniegu, warunki drogoweKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 44.197.101.251

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja


Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'realnet_ponidzietv'@'195.78.67.139' (using password: YES) in /home/realnet/domains/wloszczowa24.pl/public_html/config/tv_config.php on line 10
Unable to connect to database