Strona startowa

Wiadomości - Kronika policyjna

Uwaga! Utrudnienia w ruchu drogowym

Dodał: Marta Data: 2024-02-20 07:55:18 (czytane: 2053)

Komenda Powiatowa Policji w Busku-Zdroju informuje, że w związku ze zgromadzeniami publicznymi zaplanowanymi na dzień 20 lutego 2024 roku, które mają się odbyć od godz. 8:00 do godz. 18:00 na drodze krajowej nr 73 w gminie Pacanów oraz na drodze krajowej nr 79 w miejscowości Nowy Korczyn, przewidziane są utrudnienia w ruchu drogowym.

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing
www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

M-Copy - Automatyka Biurowa - tonery, tusze, drukarki
www.m-copy.pl/,tonery,tusze,drukarki,naprawa,kserokopiarki,serwis, toner,tusz,regeneracja,papier,xero,ksero,kopiarki,kopiarek, drukarek,kserokopiarek,zamienniki,drukowanie,materiały, eksploatacyjne,pollux,polspeed.

ul. Szaniecka 2. 28-100, Busko-ZdrójW związku z zaplanowanymi na dzień 20 lutego 2024 roku w godz. 8:00 – 18:00 zgromadzeniami publicznymi, które odbywać się będą na drodze krajowej nr 73 w gminie Pacanów oraz na drodze krajowej nr 79 w miejscowości Nowy Korczyn, wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

Od godz. 8:00 po drodze krajowej nr 73 na odcinku od Szczucina województwo małopolskie, do skrzyżowania drogi krajowej nr 73 z drogą krajową nr 79 w miejscowości Słupia w gminie Pacanów, w sposób spowalniający ruch przemieszczać się będzie kolumna pojazdów i maszyn rolniczych. Na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym pojazdy zawracać będą w kierunku miejscowości Szczucin. Zakończenie utrudnień przewidywane jest na godz. 18:00.    

O godz. 8:00 na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 73 z drogą krajową nr 79 w miejscowości Słupia w gminie Pacanów przewidziana jest blokada skrzyżowania. Protestujący będą chodzić przez 10 minut po przejściach dla pieszych, następnie na 30 minut zejdą z przejść w celu przywrócenia ruchu. Zakończenie utrudnień przewidywane jest na godz. 18:00.  

O godz. 8:00 ma nastąpić całkowita blokada skrzyżowania drogi krajowej nr 79 z drogą wojewódzką nr 973 w Nowym Korczynie. Zakończenie utrudnień przewidywane jest na godz. 18:00.


36670m_objazd.jpg 

Trasy zalecanych objazdów:

Na trasie Kielce – Tarnów DK73 w przypadku dużych utrudnień na skrzyżowaniu w miejscowości Słupia:

– pojazdy jadące od strony Kielc w kierunku Tarnowa drogą DK73, w miejscowości Stopnica powinny kierować się na drogę wojewódzką W757 do miejscowości Staszów, a następnie drogą wojewódzką W764 do miejscowości Połaniec, skąd drogą wojewódzką W982 i W983 dojadą do miejscowości Lisia Góra DK73.

W przypadku zamknięcia mostu w miejscowości Połaniec, pojazdy jadące od strony Kielc w kierunku Tarnowa drogą DK73, w miejscowości Busko-Zdrój powinny kierować się na drogę wojewódzką W973 do miejscowości Siesławice, następnie drogą wojewódzką W776 do miejscowości Kazimierza Wielka, skąd drogą wojewódzką nr W768 dojadą do miejscowości Brzesko. Dalej autostradą A4 dotrą do miejscowości Tarnów.

Zalecany objazd na trasie Kraków – Sandomierz DK79 w przypadku dużych utrudnień na skrzyżowaniu w miejscowości Nowy Korczyn od strony Krakowa:

– pojazdy jadące od strony Krakowa DK79 powinny w miejscowości Koszyce skręcić w drogę wojewódzką W768 w kierunku miejscowości Kazimierza Wielka skąd drogą wojewódzką W776 przejadą do miejscowości Siesławice. Następnie drogą wojewódzką W973 do miejscowości Busko-Zdrój. Następnie drogą DK73 do miejscowości Słupia na DK79.

W przypadku utrudnień na skrzyżowaniach w miejscowościach Nowy Korczyn i Słupia

– pojazdy jadące od strony Krakowa DK79 powinny w miejscowości Koszyce skręcić w drogę wojewódzką W768 w kierunku miejscowości Kazimierza Wielka, skąd drogą wojewódzką W776 przejadą do miejscowości Siesławice. Następnie drogą wojewódzką W973 do miejscowości Busko-Zdrój, drogą DK73 do miejscowości Stopnica, gdzie powinny kierować się na drogę wojewódzką W757 do miejscowości Staszów. Dalej drogą wojewódzką W764 do miejscowości Połaniec na drogę krajową nr K79.

Zalecany objazd na trasie Sandomierz – Kraków w przypadku dużych utrudnień na skrzyżowaniu dróg W973 i DK79 w miejscowości Nowy Korczyn:

– pojazdy jadące od strony Sandomierza w kierunku Krakowa drogą DK79, w miejscowości Połaniec powinny kierować się drogą wojewódzką W764 do miejscowości Staszów, skąd drogą wojewódzką W757 dojadą do miejscowości Stopnica. Dalej należy się kierować drogą DK73 do miejscowości Busko-Zdrój. Następnie na drogę wojewódzką W973 do miejscowości Siesławice, drogą wojewódzką W776 do miejscowości Kazimierza Wielka, skąd drogą wojewódzką nr W768 dojadą do miejscowości Koszyce DK79.

Apelujemy do kierujących o stosowanie się do poleceń wydawanych przez osoby uprawnione do kierowania ruchem. Policjanci dołożą wszelkich starań, aby zminimalizowań utrudnienia i zapobiec tworzeniu się zatorów na drogach.

Źródło: KPP w Busku-Zdroju

Reklama.

Tagi: protest rolników   objazdy   utrudnienia w ruchy drogowym   policja w Busku

Zobacz także

Złodzieje podszywają się pod lekarzy - Ostrzeżenie przed oszustwami

Dodane: 2024-02-08 11:03 - Komentarze  (0)  czytane (4187)

TAGI: uwaga oszust, oszustwo na lekarzaKomentarze (0)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 44.210.77.73

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Telewizja

BSF Busko-Zdrój pokonał Futsal Club Tarnów 9:2 (3:1) - zapis transmisji LIVE

LXVIII Sesja Rady Miejskiej w Busku-Zdroju - transmisja LIVE

KKF Caffaro Global System Kazimierza Wielka vs BSF Busko-ZdrĂłj - transmisja LIVE

AKS 1947 Busko-Zdrój vs LKS Orlęta Kielce - transmisja LIVE

Gala boksu im. JĂłzefa Grudnia w Busku-Zdroju - transmisja LIVE

Uroczyste otwarcie rozbudowanej części "Malucholadii" - konferencja prasowa

Konkursy

Uwaga konkurs! Wygraj podwójne zaproszenie na spektakl: Lista męskich życzeń
Konkurs rozstrzygnięty! Sprawdź wyniki ! Zapraszamy na występ Kabaretu Smile!!!
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Szalone Nożyczki w Busku-Zdroju
Konkurs zakończony: Do wygrania vouchery do Salonu wirtualnej rzeczywistości w Busku-Zdroju!
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na R-STUNTS w Jędrzejowie
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Kabaret Pod Wyrwigroszem w Kazimierzy Wielkiej
Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Zrozum. Wspieraj. Dzień Walki z Depresją

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez ministra zdrowia w 2001 r. Celem tego dnia jest upowszechnienie wiedzy...