Strona startowa

Wyświetl wiadomości:

Aktualności

Nie bądźmy obojętni na zagrożenia związane z wychłodzeniem organizmu

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 15895 razy)

Kiedy na zewnątrz panują niskie temperatury wiele osób narażonych jest na utratę życia lub zdrowia na skutek wychłodzenia organizmu. Problem ten dotyka przede wszystkim osoby bezdomne, samotne, w podeszłym wieku. więcej»

TAGI:

Składanie wniosków o wyprawkę szkolną w ramach programu 'Dobry Start' do 30 Listopada

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 5193 razy)

Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej przypomina, że czas na składanie wniosków o wyprawkę szkolną w ramach programu "Dobry Start" dobiega końca. Jeszcze tylko dzisiaj rodzice uczniów mogą złożyć wnioski o świadczenie na swoje dzieci. więcej»

TAGI: dobry start, 300+, wyprawka dla ucznia

XX edycja Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny - Buska Tężnia wśród laureatów!

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 795 razy)

Podczas jubileuszowej, dwudziestej gali Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny-Certyfikat POT w Warszawie, uhonorowano 16 wyjątkowych obiektów turystycznych. Wśród laureatów znalazł się Kompleks Tężnia, wyróżnienie otrzymał Zamek Krzyżtopór w Ujeździe. Natomiast Park Legend Gór Świętokrzyskich został uznany za Turystyczne Odkrycie Roku. więcej»

TAGI: Polska Organizacja Turystyczna, Tężnia, Park Legend, Zamek Krzyżtopór

Andrzejki: Nachodzi noc wróżb i zabaw

Dodał: dnia - Komentarze ()  (czytane 3022 razy)

Któż z nas nie miał ochoty choć raz zajrzeć w swą przyszłość za pomocą wosku, fusów, kart Tarota lub astrologicznego horoskopu i poddać się tajemniczej magii dnia świętego Andrzeja. W nocy z 29 na 30 listopada, młode kobiety przygotowywały się do zabaw i wróżb. Kawalerowie powinni wróżyć sobie w wigilię św. Katarzyny, w nocy z 24 na 25 listopada, ale zazwyczaj wróżono wspólnie na św. Andrzeja. więcej»

TAGI: wróżby , Andrzejki, lanie wosku

www.ponidzie.tv


Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'realnet_ponidzietv'@'195.78.67.139' (using password: YES) in /home/realnet/domains/wloszczowa24.pl/public_html/config/tv_config.php on line 10
Unable to connect to database