Strona startowa

Wiadomości - Wybory samorządowe

Wybory samorządowe: Głosujemy w miejscu stałego zamieszkania

Dodał: Marta Data: 2024-03-22 16:13:33 (czytane: 9020)

W wyborach samorządowych głosujemy w miejscu stałego zamieszkania, gdzie należymy do lokalnej społeczności; jeśli wyborca mieszka stale w innym miejscu, niż jest zameldowany, może złożyć wniosek o zmianę rejestru wyborców - w urzędzie gminy lub przez stronę gov.pl.

M-Copy - Automatyka Biurowa - tonery, tusze, drukarki
www.m-copy.pl/,tonery,tusze,drukarki,naprawa,kserokopiarki,serwis, toner,tusz,regeneracja,papier,xero,ksero,kopiarki,kopiarek, drukarek,kserokopiarek,zamienniki,drukowanie,materiały, eksploatacyjne,pollux,polspeed.

ul. Szaniecka 2. 28-100, Busko-Zdrój

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing
www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-ZdrójZobacz

W wyborach samorządowych wyborcy będą mogli głosować jedynie na terenie swojego okręgu wyborczego - nie ma możliwości, tak jak np. w wyborach parlamentarnych, otrzymania zaświadczenia o prawie głosowania, które umożliwia głosowanie w dowolnym miejscu; nie ma też możliwości głosowania w miejscu pobytu czasowego, czy jednorazowo zmienić miejsce głosowania.

Obywatele zameldowani na stałe, automatycznie zostają ujęci w rejestrze wyborców i przypisani do właściwego stałego obwodu głosowania.

Jeżeli wyborca jest w takiej sytuacji, że stale zamieszkuje w jednym miejscu, ale zameldowany jest na pobyt stały gdzie indziej, może złożyć wniosek o zmianę stałego obwodu głosowania. Można to zrobić w urzędzie gminy lub skorzystać z usługi na stronie gov.pl.

Wójt (burmistrz lub prezydent miasta) ma 5 dni na rozpatrzenie wniosku. Ujęcie w stałym obwodzie głosowania w Centralnym Rejestrze Wyborców umożliwi głosowanie także w kolejnych wyborach.

Wyborca, który nie wie, gdzie jest zapisany do spisu wyborców, może sprawdzić swoje dane w Centralnym Rejestrze Wyborców, poprzez stronę https://www.gov.pl/web/gov/sprawdz-swoje-dane-w-centralnym-rejestrze-wyborcow2.

Wyborca znajdzie tam informacje o swoich prawach wyborczych oraz miejscu, okręgu i obwodzie głosowania. Sprawdzi też swoje dane przechowywane w rejestrze. (PAP)

Reklama.

Tagi: wybory 2024   wybory samorządowe    

Zobacz także

Sprawdź kto uzyskał mandat do Parlamentu Europejskiego

Dodane: 2024-06-10 14:02 - Komentarze  (4)  czytane (7319)

TAGI: wyniki wyborów, wyniki do Europarlamentu, Parlament EuropejskiKomentarze (26)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 44.211.31.134

Dlaczego notorycznie usuwanie ten komentarz? Dlaczego kneblujecie ludziom usta? (2024-03-25 14:53:03)

Poczytałem sobie tego Facebooka Marońskiego i więcej tam nie wejdę. Jeden raz mi wystarczy. Taki fałsz i obłudę naprawdę trudno znieść. Ten cały profil i ta dziewiątka Marońskiego to jak naplucie mieszkańcom w twarz. A co Maroński robił przez ostatnie 5 lat bycia vice-Burmistrzem? O nie, nie ma tłumaczenia, że nic nie mógł. Jak nic nie mógł, to za co brał pensję? Jak nic nie mógł, to było się podać do dymisji. Mogę każdy punkt po punkcie z tej, pożal się Boże, ?dziewiątki? obalić merytorycznie w kilkanascie sekund.
Drodzy Mieszkańcy Miasta i Gminy Busko, nie dajcie się robić w bambuko, nie dajcie się nabrać. Pod Marońskiego jako vice-Burmistrza podlega:
1/ MPGK-Komumalka-droga woda, ścieki,śmieci,drogie ciepło, 2/ MGOPS i ŚDS-Opieka Społeczna
3/ DH Lotos-przynoszący straty?
4/ ZUK-odpowiada za zieleń, sprzątanie
5/ BSCK i tężnia
6/ BOSIR-pływalnia,stadion
7/ MGBP
8/ świetlice wiejskie
9/ jednostki oświatowe
10/ SPZPOZ czyli Ośrodek Zdrowia w Busku wraz z podległymi przychodniami.

I jak tam Panie Maroński, co żeś zrobił dla mieszkańców Szczaworyża, żeby im nie zlikwidowano Ośrodka Zdrowia? A coś pomogłeś KGW Widuchowa? A odpowiedziałeś Panu Jarosławowi Lachowi na temat wysokich cen wody, ścieków, śmieci i DH Lotos jadącego na stracie? A Redaktor Kruk pytał tyle razy o bilans tężni, to po dziś dzień odpowiedzi brak i co, odpowiedz mu wreszcie Panie Maroński? A może powiesz Panie Maroński jak tam stadion funkcjonuje? Pozamykany na 4 spusty dla mieszkańców? Ale czarny ?bunkier? działa i brat Sikory Marian Sikora jako kierownik stadionu tam urzęduje, prawda? A może odpowiesz Panie Maroński jak Opieka Społeczna działa, że biednym osobom dają grosze, bo dają z tego co słyszałem obecnie tyle, co dawali 4-5 lat temu, a inflacja i drożyzna wiemy jaka jest, więc może Panie Maroński coś tym biednym ludziom powiesz? A może powiesz coś Panie Maroński tym lokatorom w Radzanowie bez bierzącej wody, łazienek i kanalizacji z sąsiadem latającym z maczetą?
To teraz ja Ci powiem Panie Maroński: Weź sobie Pan tę swoją dziewiątkę jak masz Pan chęć i sobie ją wkręć w? No sam Pan wiesz w co. Ta scena była u Barei w ?Co mi zrobisz jak mnie złapiesz? ? link poniżej. Ta Pana żałosna ?dziewiątka? i to, co Pan robisz, to akuratnie się co najwyżej do Barei nadaje, nic więcej.

Powyższe jest moją prywatną opinią, do której mam prawo.

m.youtube.com/watch?v=f8vPpkw9qK8&pp=ygUnY28gbWkgenJvYmlzeiBqYWsgbW5pZSB6xYJhcGllc3ogdyBkdXBl

Do przedmówcy - Jarosław Lach (2024-03-25 06:32:57)

Proszę Pana nie przypisuje sobie lecz pisze że w przeciągu 1.5 miesiąca wyszły na światło dzienne kilka tematów.
Zapomniałem jeszcze o powiązaniach pewnych osób z deweloperem
Temat ulicy Przemysłowej, Młyńskiej.
Temat z problemem kanalizacji deszczowej i wiele innych

Proszę Pana ja sam za siebie odpowiadam

Miłego dnia

Mieszkaniec Buska-Zdroju (2024-03-25 02:01:19)

Szanowny Panie Lach!
Ja wiem, że zbliżają się wybory ale trochę skromności nie zaszkodzi, a chwalenie się cudzymi osiągnięciami jest, delikatnie mówiąc, nie fajne. Pan ujawnił, owszem, wyskie ceny wody ze ściekami i śmieci, porównując ceny buskie ze stopnickimi. Pozostałe sprawy ujawnia portal infobusko, działający od 6 lat oraz komentatorzy piszący tam. Wiem to, bo czytam obydwa portale i widzę, jak to wygląda. Niektóre komentarze, właśnie z infobusko, pojawiają się też na tym portalu, a że właśnie z infobusko, to widać wyraźnie po dacie i godzinie, że wpis pojawia się najpierw na infobusko, a dopiero potem pojawia się na busko.com.pl, a jeśli podawane są informacje w komentarzach tutaj, to widzę, że często są linki źródłowe do artykułów na infobusko właśnie. Z całym szacunkiem do tego, co Pan zrobił ale proszę sobie nie przypisywać wszystkiego, co zostało powiedziane, opisane, ujawnione opinii publicznej. Zachowujmy się fair i transparentność nich przyświeca nam wszystkim, a w szczególności Panu, jako kandydatowi na Radnego. Co do zapewnień ile to jeszcze ujawnicie, zrobicie, to jestem bardzo sceptyczny, i to nie ja jeden, zważywszy na fakt, jakie osoby są w Waszym komitecie. Pozdrawiam Pana!

Do bezradny/Jarosław Lach (2024-03-24 22:31:53)

???? Wystarczyło mi 1.5 miesiąca, aby ujawnić mieszkańcom nieprawidłowości, a to dopiero początek ????

????TRANSPARENTNOŚĆ - lek na układy

????Mamy kolejną aferę ze żłobkiem...

????Jeśli mieszkańcy mi zaufają i 7 kwietnia zagłosują na mnie, pokażemy dużo więcej ????

Zdarta płyta - czyżby były jakieś obawy
1. Okrąglak - wynajem za grosze ?
2. MPGK - ceny wody, ścieków i śmieci?
3. Spółka Lotos - straty ?
4. Żłobek - powiązania ?

Lach Jarosław Grzegorz
Lista nr. 5
Okręg 1
Nr. na liście 7 - ostatni
Ostatni na liście pierwszy w działaniu

UWAGA!!! To trzeba wyjaśnić! Czy doszło do nepotyzmu? (2024-03-24 15:31:23)

W artykule pt. ?Wybory samorządowe 2024: Kandydaci?

infobusko.pl/????????????????-wybory-samorzadowe-2024-kandydaci/

widnieje komentarz:

?Malucholandia
11 MARCA 2024 O 07:14

Pan kandydat Maroński bardzo chwali się buskim żłobkiem ? może przedstawiłby rzetelnie jak doszło do powstania żłobka ???
Zapewne nie, więc aby rozjaśnić umysły :
1. Projekt na pozyskanie funduszy napisała Pani Dominika Marońska
2. Nadzór nad pracami modernizacyjnymi budynku ? Pani Dominika Marońska
3. Zadbanie o wyposażenie żłobka ? Pani Dominika ka Marońska
4. Prowadzenie przez 12 miesięcy i rozliczenie funduszy ? Pani Dominika Marońska
5. Przecięcie wstęgi i przyjęcie Laurów ? Pan Sikora i Maroński
Patrząc z boku, poprostu wstyd że tak można !!!
Pracownica UMiG?

W internecie można znaleźć takie informacje:

TermoProjekt Spółka Cywilna D.Marońska, M.Sztuk
ul. Mikułowicka 19, 28-100 Busko-Zdrój
DOMINIKA MAROŃSKA
MARCIN SZTUK ?MarKrak? Marcin Sztuk Usługi Budowlane, Montaż i Serwis Urządzeń Grzewczych i Chłodniczych
REGON: 525578988
NIP: 6551986425

TermoProjekt Dominika Marońska s.c.
ul. Mikułowicka 19, 28-100 Busko-Zdrój
REGON 525267426
NIP 6551828376

UWAGA!!! Mamy tu dwie firmy! Zwróćcie uwagę na różne REGONY i NIPY. Dominika Marońska występuje w dwóch firmach.

aleo.com/pl/firma/termoprojekt-spolka-cywilna-dmaronska,-msztuk
aleo.com/pl/firma/termoprojekt-dominika-maronska-sc

Pytam się:

1). Czy to prawda, co pisze w komentarzu ?Malucholandia??
2). Czy Pani Dominika Marońska, żona vice-Burmistrza Michała Marońskiego, wykonywała prace na rzecz żłobka czyli UMIG w ramach działalności swojej prywatnej firmy/firm?
3). Jeśli to prawda, to czy doszło do nepotyzmu i ?kolesiostwa??

Rodowity (2024-03-23 22:36:10)

Max.to tak nie działa.

Bezradny (2024-03-23 21:54:11)

Widzę, że Pan Jarosław Lach jest jak kiedyś Stan Tymiński PO wyciągnęło go przed wyborami i robi cały czas zamieszanie posługuje się techniką zdartej płyty powtarzając w kółko te same zarzuty. Zobaczymy jak Pana ocenią wyborcy bo w moim odczuciu kampanię robi się przez całe życie i opiera na własnych działaniach przez dłuższy czas a nie na półtora miesiąca przed wyborami. Oczywiście życzę Panu powodzenia w wyborach tak jak wszystkim którzy kandydują. Najlepszym papierkiem lakmusowym będą wyniki z 7 kwietnia. I życzę miej nienawiści przed świętami, wesołych świąt.

Major opóźnia akcję (2024-03-23 14:35:20)

W kolegium humanizm rektor pruje się w śledztwie jak sweter z anilany. Idzie w dużą koronę niczym Masa. To będzie ogromna bomba. Ciekawe kogo w Busku porazi jej wybuch, kogo na dobre zatopi?

Max (2024-03-23 13:38:58)

Przede wszystkim to maronski na Facebooku kłamał, pisząc że z urodzenia jest buszczaninem. Nie prawda, bo w oświadczeniu majątkowym miejsce urodzenia Chmielnik. Także proponuje wziąć swojego Zatorskiego i wracać do siebie. Tamten tam niech stawia swoim przodkom pomniki i te swoje chore dni kultury co roku wyprawia!!!!

Do Mieszkańców Mikułowic! (2024-03-23 13:03:46)

Szanowni Państwo!
Proszę mi wybaczyć ale muszę zapytać: jak Wy się z tym czujecie?
Nie tak dawno był na infobusko komentarz taki oto:

!!!!!!Do mieszkańców MIKUŁOWIC!!!!!!
Obcięto Wam kwotę na rozbudowę strażnicy OSP!!!
Pierwotnie, czyli w styczniu, w wersji nr 1 planu zamówień, miało być na to przeznaczone 500 000 zł.
Teraz, w drugiej wersji, jest tylko 200 000 zł!
Plan zamówień na 2024 rok, wersja 2, pozycja 1.1.15
Można to znaleźć na stronie UMIG w zakładce Plan zamówień - Plan postępowań o udzielenie zamówień publicznych Gminy Busko-Zdrój na 2024 rok
Mało tego przepadł przecież Budżet Obywatelski, bo ponoć ktoś się podszywał posługując cudzymi PESELami, czyli moim zdaniem to wina UMIG, który nie potrafił dobrze zorganizować tego przedsięwzięcia. Mikułowice jak słyszałem zebrały dużo podpisów w ramach właśnie Budżetu Obywatelskoego na zakup jakichś urządzeń dla OSP ale wyszła jak wiemy z tego lipa i trud był daremny, ponieważ Budżet Obywatelski przepadł.
Ja nie mam Facebooka ale wszedłem dziś z ciekawości przez Google na konto Michała Marońskiego i? Ręce mi opadły. Otóż Pan Maroński gorąco był przyjęty w OSP Mikułowice, pełno ludzi na zdjęciach i nawet dyplom dostał od OSP! Rozpływa się Maroński w tym poście i lukruje OSP Mikułowice, że jak to czytałem, to mi się mdło zrobiło.
Po tym, jak przepadł Budżet Obywatelski i jak Wam obcięto środki NA REMONT Waszej przecież OSP z kwoty 500 tys. zł do kwoty 200 tys. zł, to ja bym tego Marońskiego, który jest vice-Burmistrzem i jest przecież jedna ręka z Sikorą, to ja bym go "wywiózł na taczkach", a Wy go gościliście jak zasłużoną osobę i jeszcze mu dyplom daliście?

Drodzy mieszkańcy Mikułowic, wybaczcie mi ale ja mówię zawsze prawdę, dlatego zapytam Was: Gdzie jesy Wasz honor i Waszą godność?

Źródło Henryk (2024-03-23 11:52:59)

Ciekawe czy jeszcze da się uratować Uzdrowisko? Co się okaże po sprawdzeniu papierów?

Do przedmówcy - Jarosław Lach (2024-03-23 08:55:02)

Przecież jesteś taki biegły w internecie to sprawdź sobie jaką działalność PROWADZĘ ????

Z Buskiem jestem związany od urodzenia bo moja cała rodzina pochodzi z okolic, dla tego tu wróciłem.

Pisze o układzie długoletnimi bo to Buszczanine mnie o tym uświadomili.

Pozdrawiam i życzę miłego serwowania po internecie w poszukiwaniu sensacji o mnie ????

Szanuje że jest Pan świadomym wyborcą i Pana kandydatem jest Pan Michał ale przepraszam ja też chcę być świadomym wyborcą dla tego zadaje pytania Panu Marońskiemu.

Bardzo Pana proszę o nie hejtiwanie mnie ponieważ jestem tylko mieszkańcem Buska-Zdroju a zarazem wyborcą.

Czy tak wszystkich mieszkańców atakujecie i nie mają możliwości mieć swojego zdania????

Ponawiam swojego poprzedniego posta

Szanujemy każdą decyzję.

Przypominam że ja i Ściubisz jesteśmy takimi samymi mieszkańcami jak Pani lub Pan.

1.Nie my piastowaliśmy urzędowe stanowisko.

2.Nie my z
Nadzorowaliśmy MPGK tak dobrze że mamy ceny jakie mamy wody, ścieków i śmieci
Ceny wody ścieków i odpadów

Busko-Zdrój:
1. Woda 4.90 zł m3 +VAT
2. Ścieki 6.50 zł m3 + VAT
3. Śmieci 23 zł

Stopnica
1. Woda 2.93 zł m3 +VAT
2. Ścieki 4.00 zł m3 + VAT
3. Śmieci 12.50 zł

3. Nie my nadzorowaliśmy spółkę Lotos która przynosi od lat straty,
jak wyglądają zyski NETTO Lotosu.

-2017 zysk 12 628,33 zł
-2018 zysk 44 822,85 zł
-2019 zysk 38 913,32 zł
-2020 STRATA!!! 30 008,27 zł
-2021 STRATA!!! 91 288,65 zł
-2022 STRATA!!! 51 829,60 zł

BILANS 6 lat działalności Lotosu wynosi: MINUS 76 762,02!!!

4. Czemu obecni radni nie zwracali uwagi na spółki podlegające UMiG które przynosiły straty?????

MSS jeśli wyciągnął Pan lub Pani nas do odpowiedzi to tak to wygląda.
Również mogę zarzucić MSS że nam nie pomógł

Z poważaniem

Lach Jarosław
Lista Koalicja Obywatelska
Okręg 1
Pozydcja 7 - ostatnia
Ostatni na liście pierwszy w działaniu

(2024-03-23 08:00:41)

No to pochwal się co to za dzialalnosc gospodarcza najbardziej mnie ciekawią te firmy zagraniczne. Mieszkasz tu parę miesięcy chyba a piszesz o latach o układach trwających latami. I to standardowe "pewne sprawy ujrza światło dzienne" jak ktoś już w komentarzach pisał Radny oliwkiewicz pisał o CBA o sądach już nie mówiąc o pewnej hurtowni co było pisane w internecie przez niego . A teraz idzie razem z tymi ludźmi do wyborów. No faktycznie to nie jest układ. To całkowicie normalne

Do przedmówcy - Jarosław Lach (2024-03-23 07:44:29)

"Jeśli byłbyś tak biegły w internecie, jak twierdzisz, to zapewne wiedziałbyś, że prowadzę działalność gospodarczą, podczas gdy Ty ograniczyłeś się do profilu na FC ????

Ale czy zastanawiałeś się, dlaczego sytuacja wygląda tak, jak wygląda?

Otóż, panuje tu układ, gdzie Pan S. cieszył się poparciem rady miejskiej przez lata, a moim zdaniem, zbyt długo. Jedynym radnym, który stawiał mu opór, był Kamil Oliwkiewicz. Dlatego został przez ten układ wykluczony w ostatnich wyborach. Jednakże, Koalicja Obywatelska dostrzegła w nim potencjał i zaproponowała mu kandydowanie z ich listy.

Czyż nie czujesz, że w twoich wypowiedziach przebija się obawa, że pewne sprawy mogą ujrzeć światło dzienne?"

To są tylko i wyłącznie tylko moje odczucia które mam nadzieję że nie wpłyną na wynik wyborów

Do Jaroslawa (2024-03-23 07:31:35)

No już Ty się przedstawiłeś w wywiadzie i co z tego wynikło? To że naopowiadales głupot licząc że ludzie będą wierzyć. Zabrakło odwagi żeby powiedzieć że jesteś przedstawicielem handlowym?
Masz dwóch dyrektorów w partii może Ci wyjaśnia skąd biorą się ceny?

Do przedmówcy/Jarosław Lach (2024-03-23 07:13:03)

Przedstaw się, nie masz odwagi????

Pytania będę powielał i oczekuje odpowiedzi od Pana Marońskiego a nie od hejtera

Sytata Lotos

MPGK nawet jeśli przynosi zyski to dla czego my mieszkańcy mamy tyle płacić za wodę, ścieki i śmieci???

(2024-03-23 06:28:54)

Ad 1 ciężko stwierdzić jakie piastujesz stanowisko bo w wywiadach opowiadasz bzdury o menagerowani od 25 lat a w rzeczywistości widniejesz jako przedstawiciel handlowy w firmie hert
Ad 2 możesz zapytać swojego kolegę i koleżankę z partii Andrzeja i Dominikę piastowali tam dyrektorskie stanowiska zarówno od wody i smieci
Ad 3 jak mpgk przynosi zysk to lamentowales pisałeś o skandalu jak lotos straty to lamentujesz piszesz o skandalu określisz co jest gorsze zysk czy strata?
Ad 4 jeden z Twoich kolegów Kamil jest radnym czemu nie zwrócił na to uwagi? Odezwał się choć słowem?

Do MSS/Jarosław Lach (2024-03-23 06:18:38)

Szanujemy każdą decyzję.

Przypominam że ja i Ściubisz jesteśmy takimi samymi mieszkańcami jak Pani lub Pan.

1.Nie my piastowaliśmy urzędowe stanowisko.

2.Nie my z
Nadzorowaliśmy MPGK tak dobrze że mamy ceny jakie mamy wody, ścieków i śmieci
Ceny wody ścieków i odpadów

Busko-Zdrój:
1. Woda 4.90 zł m3 +VAT
2. Ścieki 6.50 zł m3 + VAT
3. Śmieci 23 zł

Stopnica
1. Woda 2.93 zł m3 +VAT
2. Ścieki 4.00 zł m3 + VAT
3. Śmieci 12.50 zł

3. Nie my nadzorowaliśmy spółkę Lotos która przynosi od lat straty,
jak wyglądają zyski NETTO Lotosu.

-2017 zysk 12 628,33 zł
-2018 zysk 44 822,85 zł
-2019 zysk 38 913,32 zł
-2020 STRATA!!! 30 008,27 zł
-2021 STRATA!!! 91 288,65 zł
-2022 STRATA!!! 51 829,60 zł

BILANS 6 lat działalności Lotosu wynosi: MINUS 76 762,02!!!

4. Czemu obecni radni nie zwracali uwagi na spółki podlegające UMiG które przynosiły straty?????

MSS jeśli wyciągnął Pan lub Pani nas do odpowiedzi to tak to wygląda.
Również mogę zarzucić MSS że nam nie pomógł

Z poważaniem

Lach Jarosław
Lista Koalicja Obywatelska
Okręg 1
Pozydcja 7 - ostatnia
Ostatni na liście pierwszy w działaniuDo 2024-03-23 00:34:32 (2024-03-23 06:14:26)

A Tobie odpowiadają takie standardy jak opowiadanie głupot na swój temat licząc że "ciemny lud to kupi"? Odpowiada Ci skakanie z jednej partii do drugiej myslac że ludzie tego nie widzą? Gratuluję takiego podejścia bo robią z Tobą co chcą a Ty wszystko łykasz

Do poniżej (2024-03-23 00:34:32)

Czyli popierasz to, co tu w komentarzach było opisywane? Popierasz to co dotyczy mpgk a więc wysokie ceny śmieci, wody i ścieków, to co dzieje się w DH Lotos, to co dzieje się w MGOPS itd.? To są właśnie jednostki podległe pod vice-Burmistrza Marońskiego. Jak jego żona Dominika została około dwa lata temu mianowana dyrektorką w podległym mu mpgk też Ci takie standardy nie przeszkadzają? Co Maroński robił przez ostatnie 5 lat to na to nie patrzysz? No tak, bo przecież Tobie pomógł, a pozostałe 30 tysięcy mieszkańców Gminy Busko to nie ważne, bo ważne, że Tobie pomógł to na niego zagłosujesz. Gratuluję takiego podejścia. Patrzcie tak dalej egoistycznie, na zasadzie co ja będę z tego miał, co ja skorzystam a reszta mnie nie obchodzi, to na pewno będzie w Polsce lepiej.

MSS (2024-03-23 00:08:26)

Pan może głosować na kogo chce, ale mnie nigdy w żaden sposób nie pomógł ani Ściubisz, ani Lach, ani inny kandydat, a Maroński tak. Więc ja będę głosować na niego.

Pedro (2024-03-22 23:33:21)

Już Sikora miał być "swój chłop", miało być "z ludźmi, wśród ludzi, dla ludzi" a wyszło, no wszyscy wiemy jak.

MSS (2024-03-22 23:27:41)

Ja tam będę głosować na Marońskiego. Młody, konkretny, społecznie zaangazowany. Swój chłop.

SIKORSKI 2020 (2024-03-22 22:54:31)

Przywracanie normalności bywa bolesne, to jak leczenie z ciężkiej choroby. Warto się odważyć i 8 kwietnia obudzić się w lepszej i zdrowszej rzeczywistości, nie w Turkmenistanie.

Jarosław Lach (2024-03-22 19:07:36)

Widzimy się 7 kwietnia 2024 roku w lokalach wyborczych

Okręg 1 ostatni na liście ????

Zapraszam i pozdrawiam świadomych wyborców

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Biura rachunkowe

Ubezpieczenia

Zarezerwuj nocleg

Konkursy

Uwaga konkurs! Wygraj podwójne zaproszenie na spektakl: Lista męskich życzeń
Konkurs rozstrzygnięty! Sprawdź wyniki ! Zapraszamy na występ Kabaretu Smile!!!
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Szalone Nożyczki w Busku-Zdroju
Konkurs zakończony: Do wygrania vouchery do Salonu wirtualnej rzeczywistości w Busku-Zdroju!
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na R-STUNTS w Jędrzejowie
Konkurs zakończony: Do wygrania podwójne zaproszenia na Kabaret Pod Wyrwigroszem w Kazimierzy Wielkiej

wloszczowa24.pl poleca

Nie pozwól by stres popsuł ważne spotkanie biznesowe

Stres towarzyszy człowiekowi zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym....

Ogłoszenia

Dodano: 2024-07-16 00:54:10

ZBIÓR OGÓRKÓW

Dodano: 2024-07-16 00:32:49

Niegrzeczna Blondyneczka

Dodano: 2024-07-15 23:21:00

Żyrandole pokojowe

Dodano: 2024-07-15 22:10:23

Praca na budowie

Dodano: 2024-07-15 21:40:27

Mieszkanie do wynajęcia

Dodano: 2024-07-15 19:11:50

Koszenie

Dodano: 2024-07-15 19:09:48

Usługi koparką obrotową

Dodano: 2024-07-15 17:53:49

Sprzedam Drobniejsza Brzoskwinie

Dodano: 2024-07-15 17:16:50

Szukam pracy

Dodano: 2024-07-15 15:48:39

Sprzedam ekologiczne kwiaty słonecznika